Szukaj przedsiębiorstwa ...

Przemysław Bochyński dobry adwokat

Dane kontaktowe

Opis działalności

Poszukujesz adwokata, który ciebie bądź twoją firmę będzie godnie reprezentował przed polskim wymiarem sprawiedliwości? Kancelaria Przemysława Bochyńskiego to miejsce, z którego skorzystać. Kancelaria oferuje usługi prawne na najwyższym poziomie. Kancelaria specjalizuje się w wielu prawnych dziedzinach zarówno tych, z których bardziej skorzystają indywidualni klienci, jak i tych, które bliższe są polskim przedsiębiorcom.

Kancelaria adwokacka P. Bochyński pomoże swoim klientom w sprawach związanych z prawem rodzinnym, cywilnym pracy, handlowym, przewozowym a nawet w sprawach dotyczących prawa funeralnego. Legnicka kancelaria funkcjonuje już od 2012 roku, natomiast doświadczenie założyciela kancelarii opiewa na kilkanaście lat pracy bezpośrednio związanej z prawem.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/spis-przedsiebiorstw.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 3.0/10 (26 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Przemysław Bochyński dobry adwokat

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: