Szukaj przedsiębiorstwa ...

Globus Lighting - Producent oświetlenia LED.

Dane kontaktowe

Opis działalności

Firma Globus która od prawie stu lat tworzy narzędzia dla przemysłu. Doświadczenia zdobyte przez ten czas stały się podstawą projektu, mającego na celu produkcję oświetlenia. Globus Lighting to oddzielna i samodzielna spółka tworząca inteligentne systemy oświetlenia LED. Sercem firmy jest dział Badań i Rozwoju, nastawiony na rozwój swoich produktów. Odpowiada on za projekty i testy oraz udoskonalenia każdego produktu. Wszelkie rozwiązania oferowane przez Globus Lighting są dostosowane do potrzeb klienta.
Każdy realizowany projekt dla klienta rozpoczyna się od dokładnego rozplanowania miejsc oświetlenia, wraz ze wszelkimi informacjami np. do wyliczenia zwrotu danej inwestycji. Tworząc projekt oświetlenia firma stara się wykorzystywać innowacyjne rozwiązania, które mają na celu korzyść ekonomiczną dla klienta, ale także zwiększenie komfortu pracy osób, które przebywają w pomieszczeniach wykorzystujących rozwiązania Globus Lighting.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/spis-przedsiebiorstw.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 2.1/10 (8 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Globus Lighting - Producent oświetlenia LED.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: