Szukaj przedsiębiorstwa ...

Skład ekogroszku

Dane kontaktowe

Opis działalności

Internetowy skład opału zgoda. eu jest jednym z pierwszych sklepów internetowych w sieci który oferował możliwość dokonania zakupu węgla ekogroszku w 100% online poprzez sieć internetową. Istniejemy na rynku już od ponad 10 lat, zaś na rynku internetowym obecni jesteśmy od roku 2009, przez ten czas zdążyliśmy zyskać grono zadowolonych z naszego towaru wiernych klientów którzy są z nami nieprzerwanie nawet od 6 lat co świadczy o naszej wiarygodności.

Węgiel który oferujemy to ekogroszek Pieklorz który znany jest na rynku ze swoich wielu zalet, trudno byłoby wymienić je wszystkie ale skupmy się na 3 najważniejszych zaletach ekogroszku Pieklorz którymi są: bardzo wysoka wydajność energetyczna wynosząca 27MJ/kg (wartość spalania 33MJ/kg), minimalna zawartość szkodliwej dla kotła siarki oraz minimalna ilość spieków.

Ze szczerością możemy Państwu zaoferować nasz produkt jako iż jest on sprawdzony i bardzo ceniony na rynku.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/spis-przedsiebiorstw.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 2.8/10 (38 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Skład ekogroszku

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: